Ayrıldılar mı? Survivor İsmail’in nişanlısı konuştu! Gamze Atakan’dan açıklamalar!

Survivor İsmail Balaban, annesi ve nişanlısının yaşadığı tartışma sonrası adada motivasyon problemi yaşamıştı. İsmail Balaban, nişanlısı Gamze Atakan ile konuştu. İsmail Balaban annesiyle nişanlısı arasında yaşanan olayları nişanlısı Gamze Atakan’dan da dinledi. 

”Elimizde olmayan sebeplerden dolayı çok talihsiz bir olay oldu”

Survivor İsmail’in nişanlısı Gamze Atakan, ”Herkesin sağlığı yerinde, kimsenin bir sağlık problemi yok. Elimizde olmayan sebeplerden dolayı çok talihsiz bir olay oldu. Senle İstanbul’a gittiğimizde benim görünmemden başlayan bir problem oldu. Nişanlı olduğun ortaya çıkmasın, nişanlı olduğun için SMS gelmez gibi olaylar döndü. Gülsüm anneme böyle şeyler söylemiş etraftan insanlar. Konu bu. İsmail zaten orada başarısıyla öne çıkacak insan, bunları düşünmüyor. Dışarıdan insanlar annene böyle şeyler söylemiş. Akrabalar, eş dost böyle söylemiş.” dedi. 

İsmail Balaban ise ”Gamze annem niye böyle bir şey anlayacak, nereden akıl edecek? Annem bunun muhakemesini yapacak birisi değil.” karşılığını verdi.

İsmail Balaban’a yanıt olarak Gamze Atakan, ”Ben burada kimseyi kötülemek istiyorum. Sen geldiğinde konuşulacak şeyler. Bunları kafana takmamanı istiyorum. Sonra ne olduysa ben bilmiyorum. Üç gün sonra; Gülsüm annem, annemi arayıp ”Biz bu nişanı atıyoruz.” dedi.” ifadelerini kullandı. 

”Ben senin bırakıp gittiğin Gamze’yim”

Bana mantıklı gelmiyor diyen İsmail’e yanıt veren Atakan, ” Bana bak inan, bana da mantıklı gelmiyor İsmail. Ben senin bırakıp gittiğin gamzeyim. Sadece bu konuda için rahat olsun. Dört aydır evdeyim. Sürekli seni izliyorum. Sen yemek yemiyorsun ben de yemiyorum. Seninle yatıp seninle kalkıyorum. Bırakıp gittiğim Gamze kimse ben hala oyum. Senden tek isteğim bu konularda aklına daha fazla şeyler gelmesin, içine kurt düşmesin. Aile arasında anlaşmazlık.” cümlelerini belirtti.

İsmail Balaban, ”Bu muhabbetin durduk yere çıkması bana mantıksız geliyor” şeklinde konuştu.

”Seni çok seviyorum”

Gamze Atakan, ”İnan bana neden cephe aldıklarını ben de anlamadım. Ben neden yaptıklarını bilsem zaten sana yansımadan çözerdim ama bana çözüm yapacak bir şey bırakmadılar. Sen gelmeden çözülecek bir olayı değil. Annenle konuşman gerektiğine hak veriyorum. Ben de olsam ben de aynı şeyi yapardım. Senden tek istediğim bu konularda aklına daha fazla şeyler gelmesin, içine kurt düşmesin. Bu kadar büyümesi bile çok saçma. Benim annem bir tek kötü kelime kullanmadı. Her şey o kadar mantıksız ki. Annen gidip herkese biz nişan attık diyor. Seni çok seviyorum kendine çok iyi bak, bunları düşünme, kafana takma.” diyerek konuşmayı tamamladı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir