Bayram Bektaş: Sonuna kadar yarışın içinde olmak istiyoruz

Spor Toto 1. Lig gruplarından Samsunspor, dönemin birinci idmanını Nuri Asan Tesisleri’nde yeni teknik yöneticisi Bayram Bektaş eşliğinde yaptı.

Yeni transferler Alim Öztürk, Celil Yüksel, Şener Kaya, Yusuf Ensar Poyrazlı’nın da katıldığı idmanda, kırmızı-beyazlı ekibin taraftarları da oyuncu ve teknik yöneticilere dayanak verdi.

Birinci idman sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bayram Bektaş, “İnşallah 2 periyotlu kampımızı en uygun biçimde bitirip eksik olan oyuncularımız da bize katıldığında istediğimiz oyun halini oluşturacağız. Taraftarlarımızın beklediği o uğraş ve futbolu alana yansıtırız inşallah. Bu gayret de umarım sonuçlara yansır ve herkes keyifli olur. Novikovas kendisine verilen müsaadenin akabinde gruba katılacak. Moryke Fofana, Tomane de 2 gün müsaadeli. Bir kaç gün içinde burada büsbütün toplanırız. Samsun’daki kampta emelimiz gençlerimizi görmek. Zira kampa aşikâr bir sayıda oyuncu götüreceğiz. Hasebiyle buradaki çalışmalarımızda gençlerimizi değerlendireceğiz. Kampa 25 yahut 27 oyuncu ile gideceğiz. Aslında çekirdek takımımız var bu sayıya gençleri dahil edeceğiz. Kayseri’deki kamptan sonra Bolu’ya geçeceğiz ve burada hazırlık maçlarını oynayacağız” diye konuştu.

“Sonuna kadar yarışın içinde olmak istiyoruz”

Ligde de argümanlı olduklarına değinen Bektaş, “İhtiyaç duydukça transferlerimizi yapıyoruz. Ligde değerli bir yarış içinde olacağız ve sonuna kadar o yarışın içinde olmak istiyoruz. Onun için bir kaç tane daha nokta transferimiz olacak. Temaslarımız sürüyor. Kevin Boli ile Sheldon Bateau’nin yönetimsel kahırları var. Ismael Diomande’nin farklı bir ezası var. Burada kalma isteği de var. Şayet performansı kâfi olursa yani verimli olduğu takdirde grupta kalmasını istiyoruz. Boli ve Bateau’yu grupta düşünmüyoruz” formunda konuştu.

İdmanı takip eden taraftarlar futbolcu ve teknik heyete sevgi gösterisinde bulundular.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.