Dursun Özbek, Kemerburgaz yerini inceledi

Başkan Özbek, Galatasaray Kulübü Divan Konseyi Lideri Aykutalp Derkan ile idare şurası ve kongre üyeleriyle Kemerburgaz’daki araziyi gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Tesis üretim çalışmalarıyla ilgili basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Dursun Özbek, “Burası, Galatasaray’ın önümüzdeki 20-25 yılına hizmet edecek, futbol aktivitelerini Florya’dan taşıyacağımız Kemerburgaz Tesisleri’mizin yapılacağı alan. Saha düzenlemesini ve projeye hazırlık safhasını yürütüyoruz. Genel heyetten alacağımız yetki çerçevesinde inşaata başlayacağız. Tesisin isminin Metin Oktay Tesisleri olmasını genel konseye onaylatmak istiyoruz.” sözlerini kullandı.

Özbek, 31 Temmuz Pazar günü genel heyetten yetki aldıktan sonra tesis inşaatına başlayacaklarını vurgulayarak, “Bütün harcamalar sponsorlarımız vasıtasıyla yapılıyor. Kulübe rastgele bir yükü yok. Pazar günü projenin ne kadara mal olacağını üyelerimize anlatacağız. Genel şura üyelerimizi vakit zaman buraya getirerek tesisimizin gelişimini göstereceğiz. Bunlar büyük projeler. Bir ortaya geldiğimiz vakit hangi iş olursa olsun çarçabuk altından kalkabileceğimizin göstergesi. Bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.