En Hoş Fotoğraflı Ve Kelamlı Cuma Bildirileri 2022

Sevdiklerine ”Hayırlı Cumalar” dilemek isteyenlerin en çok araştırdığı bahislerden biri de fotoğraflı yahut kelamlı cuma iletileri. Haberimizde paylaştığımız cuma tebrik bildirileri ve fotoğraflarıyla sevdiklerinizle aranızdaki gönül bağını güzelleştirebilir birebir vakitte mübarek cuma gününüzü taçlandırabilirsiniz.

Rabbim! Zindan bana, bunların beni çağırdıklarından daha sempatiktir. (Yusuf Suresi) İyi Cumalar! Selam ve Dua ile…

Ya Rabbim; bu mübarek cuma günün yüzü suyu hürmetine biz aciz kulların ne kederi varsa, ne badiresi varsa; sıkıntılılara deva, hastalara şifa, borçlu kullarına edalar nasip et Ya Rabbim. Biz kulların dualarını kabul et… İyi ışıklı cumalar…

Cuma gününde bir saat vardır ki Müslüman, bu saate isabet ederek güzel bir şey isterse Allah ona istediğini verir. (Müslim, Cuma, 15) Güzel Cumalar.

“Ey Rabbimiz! Bize dünyada da düzgünlük ver, ahirette de düzgünlük ver. Bizi cehennem azabından koru!” (Bakara, 201) Cumanız güzel, huzurlu ve bereketli olsun.

Cuma gününüzü tebrik eder, İslam alemine ve tüm insanlığa huzur ve memnunluk getirmesini Büyük Mevladan niyaz ederiz. Selam ve Dua ile İyi Cumalar.

İnkâr edenlere gelince; onların amelleri ıssız bir çöldeki serap üzeredir. (Nur,39) İyi Cumalar.

İki hayatı imha eden küfr-ü mutlaktan kurtarmak, bu vakitte pek çok ehemmiyetlidir. Bir modül meşakkat olsa da, şevk ve şükür ve sabırla karşılamalı. Güzel Işıklı Cumalar.

İsyanınız nefsinize, İtaatiniz Rabbinize olsun. Rabbim bizi nefsine isyan eden ve Rabbine itaat eden kullarından eylesin inşallah. Güzel Cumalar, Allah’ın Selamı ve Rahmeti üzerinize olsun.

Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. (Amin) İyi Cumalar…

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun ne de dostlar unutulsun. Cumanız Mübarek Olsun…

Cennet bahçelerinin gülleri yüzünüze, bülbüllerin nameleri dilinize, Allah’ın sevgisi gönlünüze ve bu hoş günün rahmeti üzerinize olsun. Güzel Cumalar.

Ya Rabbim; bu mübarek cuma günün yüzü suyu hürmetine biz aciz kulların ne kaygısı varsa, ne ıstırabı varsa; sıkıntılılara deva, hastalara şifa, borçlu kullarına edalar nasip et Ya Rabbim. Biz kulların dualarını kabul et… Güzel ışıklı cumalar…

Gül sevginin tacıdır, her bahar gül taçlanır. O Gül ki Muhammed’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu, sevgi dolu birçok Cumalara. Selam ve Dua ile Güzel Cumalar.

Hüzün ağır gelir yüreğe, ancak en hoş duaları ettirir sahibine. En hoş dualarda buluşmak dileğiyle… Bu mübarek Cuma gününün tüm inananlar için hayırlara vesile olmasını diliyorum…

Umutsuz kapılar vardır açılmaz, Rabbimin kapısı büyüktür, kapanmaz. Sen umudunu kaybetme Rabbim kulunu bırakmaz. Güzel Cumalar.

Elimde bir şeyim yok deme: Yüzündeki tebessüm en büyük sadakadır. Diyecek kelamım yok deyip de susma: Allah’ın selamı en büyük kelamdır. Kimseye yardım edemiyorum deyip ümidini kesme: Ettiğin dua en büyük yardımdır. Ümidim yok deyip gaflete dalma: Rabbimin kapısı her vakit açıktır. Dua ve Selametle Güzel Cumalar.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.