Ettiği küfür kameralara yansıyan Türkkan, sinkaflı sözlerini inkar edip vatandaşı suçladı

Parti yöneticileri ve milletvekilleriyle kente gelen İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Genç Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Saat kulesi önünde halk oyunları ekibinin gösterisini izleyen Akşener, sorun ve taleplerini dinlediği esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

TÜRKKAN, AKŞENER’E TEPKİ GÖSTEREN VATANDAŞA KÜFRETTİ

Akşener’in esnaf ziyareti sırasında şehit yakını olduğunu iddia eden bir kişi, İYİ Parti’nin Hdp ile yakın ilişki kurduğunu savunarak tepkisini dile getirdi. Bunun üzerine polis ekiplerinin bölgeden uzaklaştırmaya çalıştığı kişinin yanına giden İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, boynuna sarılarak bir süre dinlediği kişiye sinkaflı sözler sarf etti.

VATANDAŞ, GÜVENLİK GÜÇLERİNCE BÖLGEDE UZAKLAŞTIRILDI

Polis ekiplerine Türkkan’ın kendisine küfrettiğini söyleyen tepkili vatandaş, güvenlik güçlerince bölgeden uzaklaştırıldı.

“AKSİNE SARILARAK YÜRÜDÜM”

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Twitter yaptığı açıklamada, “Provokasyon için gönderdiğiniz adamların oyunu bitmedi bir türlü. Bu kez de Akşener’e sosyal medyada küfrettiği için ceza alan bir provokatöre bırakın herhangi bir kötü ifadeyi, aksine kendisine sarılarak birlikte yürüdüğüm halde bu kez ‘ağır küfretti’ diye yayınlamışsınız.” ifadelerini kullandı.

Ettiği küfür kameralara yansıyan İYİ Partili Lütfü Türkkan, sinkaflı sözlerini inkar edip vatandaşı suçladı

İYİ Partili Türkkan'dan şehit yakını olduğunu söyleyen vatandaşa sinkaflı küfürİYİ Partili Türkkan’dan şehit yakını olduğunu söyleyen vatandaşa sinkaflı küfür Şehit yakınına sinkaflı küfreden İYİ Partili Lütfü Türkkan'a tepkiler çığ gibi büyüyorŞehit yakınına sinkaflı küfreden İYİ Partili Lütfü Türkkan’a tepkiler çığ gibi büyüyor Ettiği küfür kameralara yansıyan Türkkan, sinkaflı sözlerini inkar edip vatandaşı suçladı

Haberi KaydetRelated Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.