Hadise, Reza Zarrab ile aşk mı yaşıyor? Boşanmanın gerisinde yasak aşk mı var?

HADİSE , İSTEK ZARRAB İLE YİNE GÖRÜŞMEYE BAŞLADI

Beyaz TV’de erkana gelen Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Arto Dalga, magazin gündemini dağıtacak argümanlarda bulundu. Nisan ayında bir yıldır birlikte olduğu iş insanı Mehmet Dinçerler ile nikah masasına oturan Hadise tam 4 aylık evliliğini bitirme kararı aldı. Televizyoncu Arto Dalga, Söylemezsem Olmaz programında şoke eden bir iddiayı dillendirdi. Arto Dalga, müzikçi Hadise’nin Ebru Gündeş’in eski eşi olan Reza Zarrab ile yine görüşmeye başladığını sav etti. Söylemezsem Olmaz programında Arto Dalga, Hadise’nin Mehmet Dinçerler ile olan evliliğini kullandığını belirtti. Popçu Hadise’nin İstek Zarrab ile ismi Kaan Yıldırım’la birlikte olduğu periyot de de gündeme gelmişti.

EBRU GÜNDEŞ VE İSTEK ZARRAB’IN ALARA İSMİNDE BİR KIZLARI VAR

Ebru Gündeş iş insanı İstek Zarrab ile 11 yıl evli kaldı. İstek Zarrab ile Ebru Gündeş’İn bu evlilikten Alara isminde da bir kızları var. Mehmet Dinçerler ile boşanmak için mahkemeye başvuran Hadise’nin tekrar Reza Zarrab ile görüştüğü savı magazin gündemine bomba üzere düştü.

Arto Dalga Hadise’nin yakın etrafından duyduğunu belirterek Hadise ile Mehmet Dinçerlerin boşanma olayının altında öteki bir şeylerin olduğunu belirtti. Arto ayrıyeten duyumlarına dayandırarak Hadise’nin Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab ile görüşmeye başladığını söyledi. Arto Mehmet Dinçerler’in kullanıldığını ve bu evlilikte kullanıldığını söyledi.

İBRAHİM TATLISES ARGÜMANLARI YALANLADI

Arto Dalga’nın argümanlar ile ilgili programı arayan İbrahim Tatlıses Hadise’nin İstek Zarrab ile görüştüğü argümanlarının doğruyu yansıtmadığını belirterek savların gerçek olmadığını söyledi.


Ajda Pekkan’ın filtresiz fotoğrafı toplumsal medyayı salladı! Belediye lideri paylaştı


Kızını çok makûs dövüp, ısırdığı söylenmiş iletiler paylaşılmıştı! Reha Muhtar hakkında flaş gelişme…


Resimde kaç tane üçgen var? Dikkatli olun, her detay kıymetli…


Çaydanlık ile vapur ortasındaki ortak nokta ne? Şizofren misin yoksa dahi mi? Bu soruyu yalnızca onlar çözüyor…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.