Hakkımızda

Kozan Güzel Dekorasyon Hakkımızda

Temelden çatıya ev dekorasyonu ve tadilatı.

Emrah Güzel dekorasyon sektörüne 2002 yılında başlamıştır. 2005 - 2007 yılları arasında İstanbul’da gözde firmalarda çalışmalarda bulunmuştur. 2007 – 2008 yıllarında vatani görevimizi bile dekorasyoncu olarak yerine getirmiştir.
2009’lu yılların başlarında memleketimiz Kozan / ADANA’da profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. Pek çok alanda sayısız proje ve fikirleriyle sıcak yuvalarınıza ahenk katacak Güzel Dekorasyon aynı zamanda ofis, cafe gibi iş yerlerinizi moderenlikle buluşturuyor. Emrah Güzel, Güzel Dekorasyon olarak A’dan Z’ye İnşaat Sektörününde de şıklığın ve zerafetin tek adresi olarak hedeflenmiştir.
Dekorasyoncu bir kimsenin tasarımcı ve çizim yetisine sahip, dikkatli ve sabırlı, ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, el becerisine sahip olan, sanatsal, tarihi, mimarlık gibi alanlara ilgili, üç boyutlu görme yeteneğine sahip ve ayrıntıları görebilen kişiler olmalıdır. Dekorasyonu bitirenler iş yerlerinde ekip halinde çalışma durumunda kalacaklarından, bu kimselerin kendilerini anlatmasını bilen, sabırlı ve hoşgörülü olması gerekir.
Profesyonel çalışma ekibi ve mimarlarıyla en iyi ustalıkla işlerinizi temelden çatıya vizyonunuzu yenileyerek sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluluk duyar.

Ev Tasarımı

Sıcak yuvanız Güzel Dekorasyon ile renk alsın. Sizin için evinizi baştan sona dizayn edelim.

Cafe Tasarımı

Restaurant ve cafeler için modern tasarımlarınızı sizin huzurunuza sunuyoruz.

Fabrika Tasarımı

Fabrika ve büyük işletmeleriniz için kurumsal tasarımları inşaa ediyoruz.