Nusret’ten takdirlik hareket! Deprem için gökyüzünden yardım çağrısı yaptı


Yaptığı saltbae (tuzlama) hareketiyle ünü dünyayı aşan ünlü fenomen geçtiğimiz günlerde yaşanan deprem felaketi sonrası harekete geçip afet bölgesine onlarca tır gönderip yemek dağıtımı yapmıştı. Ünlü kasap Nusret son hareketiyle herkesin gönlünü fethetti. AFAD’A 25 milyon yardım bağışı yapan Nusret bu defa deprem yardım çağrısını gökyüzünden yaptı.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan Kahramanmaraş merkezli deprem sonrası bütün ünlüler harekete geçti. Depremi duyar duymaz harekete geçen ünlü işletmeci Nusret, afet bölgesine onlarca TIR gönderip, önce yiyecek ve gıda yardımında bulunmuş, ardından mobil aracıyla her gün 5 bin kişiye yemek dağıtımı yapmıştı. Sosyal medyadan da açıklama yapan Nusret “Birlik ve beraberlik zamanı. Devlet-millet el ele” diyerek AFAD’a da 25 milyon TL bağışta bulunduğunu açıklamıştı.

Nusret

SON HAREKETİYLE ÖVGÜ TOPLADI!

İlk günden beri tüm imkanlarını seferber eden ünlüler arasında yer alan Nusret,  Amerika’nın Miami şehrinde ilginç bir yardım çağrısında bulundu. Ünlü fenomen uçakla gökyüzüne “Hep for Turkiye #saltbea” yazdırdı.

Nusret bu anların videosunu sosyal medya hesabından paylaştı. Sahilde bulunan yüzlerce kişinin dikkatini çeken fenomen bu hareketiyle övgüler topladı. İşte o görüntüler;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir