SON DAKİKA: Survivor’da kim elendi? 4 Mayıs 2021 Survivor SMS sıralaması oylama sonuçları belli oldu!

SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? 4 Mayıs 2021 Survivor SMS sıralaması oylama sonuçları belli oldu!

Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları ilgiyle takip ediliyor. TV8’de Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor’da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı (17. hafta SMS oylaması) 4 Mayıs 2021 Survivor SMS oy sıralamasını duyuracak. Survivor 2021 son bölümde ünlüler takımında eleme heyecanı yaşanıyor. Geçen hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunlarında potaya giren isimler belli olmuştu. Bu akşam Survivor ada eleme konseyinde açıklanacak SMS oylaması sonucunda bir yarışmacı adaya veda edecek. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın izleyicileri ve müdavimleri Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor. 4 Mayıs 2021 Salı Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusu hakkında bilgiler… 

Survivor’da kim elendi 4 Mayıs 2021?

Survivor’da elenen isim henüz belli olmadı. Survivor’da eleme adayı olarak Sergen Bayar ve Merve Aydın isimleri belirlendi. Bu akşam SMS oylamasında birinciliği kazanan kişi belli oldu. Acun Ilıcalı SMS sonucunu, ”Survivor 2021’de Ünlüler takımında Cumartesi akşamı yapılan seyirci oylamasında diğer takım arkadaşlarından daha fazla oy alarak oylamayı birinci olarak tamamlayan yarışmacımızın adını açıklıyorum: Ünlüler takımı seyirci oylaması birincisi İsmail Balaban.” diyerek duyurdu. 

İsmail Balaban, ”Çok zor durum ve ağır bir durum. Belirlediğim isim adaya veda edebilir. Herkesi seviyorum. Birbirimize kenetlendik. Daha hakkaniyetli olacağını düşündüğüm için Melis demek istiyorum.” cümleleriyle üçüncü eleme adayını söyledi.

6091b30eb57f1515d058415d

Üçüncü eleme adayı olan Melis, ”Tam olarak ne diyeceğimi bilemiyorum. Biraz bekliyordum. Hakkaniyetli olmasını anlıyorum. İsmail’e saygı duyuyorum. Aşırı stresliydim. Son birkaç günümü eleme konseyi yokmuş gibi geçirmeye çalıştım. Belki bugün son yarışımdı. Bilmiyorum. Biraz boğazım düğümlendi. Saygı duyuyorum. Bekleyip göreceğiz. ” diyerek duygularını ifade etti. 

Eleme potası şu şekilde:

Sergen Bayar
Merve Aydın
Melis Sezer

Survivor 2021’de bu akşam yarışmaya veda eden isim Melis oldu. Melis, ”Buraya kadarmış. Takımım beni bu zamana kadar potaya sokmadı. Buraya gelmek de bir başarı. Konuşma hazırlamadım. İfade etmeye çalışıyorum, edebildiğim kadar. Teşekkür ederim. Beni burada ağırladığınız için de teşekkür ederim. Ben ailemin yetiştirdiği kızım. Ne gördüysem o oldu.” dedi. 

Survivor SMS sıralaması belli oldu mu?

Survivor 4 – 5 Mayıs  SMS oylaması sıralaması ve puan durumu tam liste belli oldu. SMS birincisi İsmail Balaban oldu. 

Survivor Ünlüler SMS sıralaması

5) Melis
4) Merve
3) Sergen
2) Batuhan
1) İsmail

6091bc50b57f1515d0584163

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir