Survivor anlat bakalım kim kazandı? 6 Mayıs 2021! İşte Survivor ödül oyunu kazananı..

Survivor’da anlat bakalım ve ödül oyunu mücadelesi her hafta olduğu gibi bu hafta da heyecan dolu anlara sahne oldu. Tv8’de yayınlanan ekranların fenomen yarışması Survivor 2021’de mavi ve kırmızı takım ilk mücadelesine çıktı. Kazanmak için adeta canını dişine takan yarışmacılar parkurda yoğun mücadele verdi.

SURVİVOR ANLAT BAKALIM VE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

6 Mayıs Survivor ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Anlat bakalım ve ödül oyunu heyecanının damga vurduğu Kıran kırana yarışa sahne olan ödül oyununun galibi pizzanın sahibi olurken; bu haftanın kaptanları Merve Aydın ve Batuhan seçildi.

Ödülü kazanmak için kelimeleri tahmin etmeye çalışan mavi takım anlat bakalımın galibi oldu. Dora ve Merve ikilisi 9 kelime bilerek günün rekorunu kırdı. Anlat bakalımda skor 5-5 olunca en iyiler mücadelesi yapıldı. Bu etapta ise mavi takım, rakibin beş kelimesine karşılık beş kelime bildi. Böylece 6-5 skorla mavi takım anlat bakalımın sahibi oldu. Ödülü alan mavi takım kişi başına iki tane beyaz peynirli, domatesli tost yiyebilme şansını elde etti.

Zorlu parkurda ödül oyunu için yarışmacılar karşı karşıya geldi. Oyun öncesi ödül pizza, suffle, kızarmış tavuk gibi çeşitli yiyecek ve Hasan Can Kaya’nın Bir Yeraltı Sitcom’unu izleyebilme olarak açıklandı. Yiyecek ödül oyununu ise kırmızı takım aldı. Oyun alanını deviren Batuhan’ın sert tepkisine Acun Ilıcalı’nın uyarısı ise dikkat çekti. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir