Tatile giden genç kıza dehşeti yaşatan şahıs cürüm makinesi çıktı

Tatil için Sakarya’nın Karasu ilçesine gelen genç kıza dehşeti yaşatan şahsın daha öncesinde yaralama başta olmak üzere birçok farklı hatadan kaydı bulunduğu öğrenildi. Tutuklanarak cezaevine gönderilen şahsın toplumsal medyada yaptığı paylaşımlar ise dikkat çekti.

İstanbul’da yaşayan Şevval Ö., bayram tatilinde ailesi ile birlikte Sakarya’nın Karasu ilçesine geldi. 19 Temmuz Salı günü gece saat 00.30 sıralarında Yalı Mahallesi Batı Karadeniz Caddesi üzerinde kıyıda yürüyüş yapmak için konakladıkları konuttan çıkan Şevval Ö., teze nazaran sokakta Talip A.’nın kelamlı tacizine maruz kaldı.

TELEFONUNU PARÇALADI

Kendisine tekliflerde bulunan tacizciye reaksiyon gösteren genç kız, telefonunu çıkartarak tacizcinin aracının plakasının fotoğrafını çekerek şikayetçi olmak istedi. Fotoğraf çekildiğini fark eden Talip A., araçtan inerek genç kıza saldırdı.

Saldırıdan kurtulmak isteyen genç kız, bir monopol bayiine girerek yardım istedi. İnhisar bayiine de gelen saldırgan, genç kıza yumruk ve tekmeler ile saldırıp telefonunu parçaladı. Atak anı saniye saniye güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Olayın akabinde genç kız darp raporu alırken, tacizci Talip A. ise tutuklanarak Sakarya 1. Nolu L Tipi Ceza İnfaz Kurumuna gönderildi.

ÇOK SAYIDA FARKLI HATADAN KAYDI VARMIŞ

Tutuklanarak cezaevine gönderilen Talip A.’nın daha öncesinde yaralama başta olmak üzere birçok farklı cürümden kaydının bulunduğu öğrenildi. Şahsın toplumsal medya üzerinde silahla verdiği poz başta olmak üzere başka paylaşımları da dikkat çekti.

Talip A.’nın “Erkek adam yalakalık, sarkıntılık yapmaz”, “Canımı yakacak kadar cüreti olanın sonuçlarına katlanacak kadar da gücü olmalı”, “İnsanlar gerçek yüzlerini, sizden istediklerini alamadıklarında gösterirler” biçiminde paylaşımlar yaptığı görüldü. İHA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.