Alışık, formunu nasıl koruyor?

Milliyet Pazar için şimdiye kadar Acun Ilıcalı, Bengü, Oktay Kaynarca, Tamer Karadağlı, KÖFN–Selami Şahin, Ediz Hun, Nevra Serezli–Leyla Feray, Emre Altuğ ve Kerem Alışık ile röportaj yaptım. Milliyet Pazar’da tam sayfa yayınlanan bu röportajları cep telefonumun ses kaydedicisine alıp, sonra deşifre ettiğim için ünlülerin söylediklerine noktasına, virgülüne dokunmadan yer verdim.

Röportajlarımdan hiçbirini yazı konusu yapmadım, ama Kerem Alışık, benim için bir ilk olacak. Çünkü Kerem Alışık’ın hobilerinin neler olduğu ve kendine kalan zamanı nasıl değerlendirdiği soruma verdiği yanıt, röportaja ayrılan alana sığmadı. Kerem Alışık’ın edebiyatçı yanını konuşturarak verdiği renkli yanıtı siz değerli okurlarımıza ve sanatçının hayranlarına iletmeden edemedim. İşte Kerem Alışık’ın, hobileri ve boş zamanlarını nasıl değerlendirdiğine dair soruma verdiği yanıt:

“Kerem Alışık, kendi gökyüzünde göçebe, kendi vicdanında özgür, kanatlarını yüreğine takıp, kuşlara emanet etmiş birisi. Ama sahici, ama dalgın, ama sıcak, ama acılı, ama samimi, ama yalnız… Sana şimdi yalnızlığımı anlatacağım, ama yalnız adam yalnızlığından bahsetmez ki… Bu klasik bir yalnızlık hastalığı. Her zaman herkesi mutlu etmek zorunda olduğumu zannediyorum, ama benim de mutlu olmam gerektiğini unutuyorum…

Her sabah yağmur çamur demeden yaptığım koşu ve yürüyüşler benim en huzurlu, en mutlu olduğum zaman dilimleri… Formumu da bu zamanlar içinde hayallerimin peşinden koşarak koruyorum.”

Haliç’te ödül yağmuru var!

16 Nisan akşamı Haliç’teki bir otel, ödül yağmuruna ev sahipliği yapacak. Burcu Esmersoy’un sunuculuğunu üstleneceği törende, sosyal medyada yüzbinlerce hayranı olan influencerler, sosyal medyayı en iyi kullanan oyuncular ve ekran yüzleri ödüllendirilecek.

Hayatımıza yeni giren dijital dünya elbette ki önemli… YouTube’dan Instagram’a, Facebook’tan X’e her platforma hesap açtım, hepsinin aktif kullanıcısıyım. Ancak kimin neye göre ‘en başarılı’ ilan edildiği belli olmayan ve bol keseden dağıtılan ödüllerle bu mecraların ‘tamamen duygusal’ sebeplerle istismar edilmesine karşıyım.

Üşenmedim ve saydım, bu akşam kaç ödülün dağıtılacağını… Tam 29 kategoride ‘Yılın En Başarılısı/Yılın En İyisi’ seçilenlere ödül verilecek. Kategorileri de paylaşayım ki ‘adrese teslim ihaleler’ gibi ödül törenlerinde işlerin nasıl yürüdüğünü görebilesiniz…

Kadın Influencer.

Erkek Influencer.

Güzellik Influencerı.

Moda Influencerı

Lifestyle Influencer.

Marketing Yüzü.

Digital İçerik Üreticisi.

Global Marka İş birliği Influencerı.

Kişisel Bakım Markası.

Youtube Talk Show Programı.

Youtube Vlog Kanalı.

Youtube Projesi.

Youtube Yemek Kanalı.

Youtube Programı.

Girişimci Influencerı.

Moda Hesabı.

Anne/Çocuk İnfluencerı.

Spor Influencerı.

Influencer Çifti.

Make Up Artisti.

Sanatçı.

Kadın Oyuncu.

Erkek Oyuncu.

Magazin Hesabı.

Magazin Sunucusu.

Influencer Platformu.

Müzik Prodüktörü.

Kahve Şirketi.

Lüx Yaşam Markası.

GÜNÜN SÖZÜ

“İnsan kalitesinin düşük olduğu yerde, dedikodu çok olur.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx