‘Taş Kağıt Makas’ın Fecir’i Burak Yörük: Daha önce bütün izlediklerinizi unutun!

Kanal D’nin yakında ekrana gelmeye hazırlanan dizisi Taş Kağıt Makas’ın hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, Kore yapımı ‘Remember: War Of The Son’dan uyarlanan dizide haklının güçlü değil, güçlünün haklı olduğu, adaletsizliğin sorgulandığı sürükleyici bir hikaye izleyici karşısına çıkacak.

“HEYECANLA BEKLLİYORUZ”

Taş Kağıt Makas’da Fecir karakterine hayat verecek olan yakışıklı oyuncu, muhabirlerin sorularını cevapladı. Yeni yıla yepyeni bir proje ile girmenin heyecanını yaşayan Yörük, “Taş Kağıt Makas’ın senaryosu çok heyecanlı, bende okuyunca çok heyecanlandım. Daha önce bütün izlediklerinizi unutun. İzleyici beni bu kez ve ilk kez çok farklı bir karakterde izleyecek. Fecir çok köşeli bir karakter. Bu benim için de çok güzel ve çok eğlenceli olacak. Güzel bir okuma provası geçirdik. Her şey çok güzel gözüküyor. Yakında sete çıkıyoruz. Kadromuz da oldukça güzel ve kalabalık. Bakalım neler olacak heyecanla bekliyoruz.” dedi.

“2023’Ü UNUTTURACAK”

Yakışıklı oyuncu, 2024’le ilgili duygularını da şu sözlerle ifade etti:

Yeni yılda başta kendi ülkemiz olmak üzere sağlıklı, huzurlu ve herkesin iyi olduğu bir yıl diliyorum. 2024, 2023’ü unutturacak bir yıl olur. Unutmamız zor ama umarım güzel bir yıl olur.

OYUNCU KADROSU

Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, senaryosunu Uğraş Güneş‘in kaleme aldığı Taş Kağıt Makas dizisi, gecekondu mahallesinde yaşayan Umut’un (Ekin Koç), düzenin gerçek sahiplerine karşı babasının suçsuzluğunu ispatlamak için verdiği adalet savaşıyla ekrana gelecek. Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Burak Yörük, Hande Ataizi, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip gibi başarılı isimlerin kadroda yer aldığı Taş Kağıt Makas yakında Kanal D’de izleyici karşısına çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx